Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Оновлена “первинка” у Овадному

Дата: 12.05.2023 19:29
Кількість переглядів: 97

12 травня у Оваднівській територіальній громаді було представлено відремонтоване приміщення КП “Оваднівський ЦПМД” Оваднівської та Зимнівської сільських рад. Оновлені кабінети оглянули голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, голова Оваднівської сільської ради Сергій Панасевич та працівники підприємства.

До слова, цей заклад, який надає первинні медичні послуги населенню, було засновано Зимнівською та Оваднівською сільськими радами у 2021 році. За цей час підприємство отримало медичні ліцензії, сформувало колектив, уклало договори по пакетах медичних послуг з НСЗУ та підписало понад 5 тис. декларацій з населенням.

Керівництво району відзначили роботу медиків та громади як позитивний приклад децентралізаційних процесів та реформи галузі охорони здоров’я, яка триває в Україні. Адже такий сучасний заклад в сільській місцевості – це, в першу чергу, професійні та комфортні послуги медицини, які надаються на місцях. Про подальші плани з присутніми поділився генеральний директор підприємства Сергій Іванюк.

Було відзначено значну роботу громади по залученню кадрів на підприємство. Сьогодні у цьому закладі охорони здоров’я працюють понад 20 лікарів та осіб медичного персоналу. Неподалік підприємства силами громади облаштовується житло для лікарів, яких заклад готовий прийняти на роботу.

Не випадково сьогоднішній захід випав у Всесвітній день медичних сестер. Тож з нагоди професійного свята Подяками районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, вірність обов’язку, мудрість і терпіння, повсякденну готовність прийти на допомогу були нагороджені Мар’яна Борщевська - старша медична сестра, та Ірина Гірняк - сестра медична загальної практики – сімейної медицини.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора