Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Міжнародний день здоров'я рослин

Дата: 15.05.2023 09:26
Кількість переглядів: 348

12 травня 2023 року Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним днем здоров’я рослин. Це має на меті підвищити глобальну обізнаність про те , як захист здоров’я рослин може допомогти ліквідувати голод, зменшити бідність, захистити біорізномаїття та стимулювати економічний розвиток. За сприяння Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості на території Устилузької ТГ  відбувся захід приурочений даній події. Поспілкуватись з мешканцями громади запросили агронома з насінництва відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспожив служби у Волинській області Оксану Кігічак та завідувача відділу фітосанітарних процедур ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світлану Жук.

Від рослин залежить і наше здоров’я, і здоров’я нашої планети. Рослини становлять 80% їжі, яку ми їмо, і виробляють 98% кисню, яким ми дихаємо. Шкідники та хвороби рослин спричиняють втрату 40% світових продовольчих культур та збитки від торгівлі. Здоров’я рослин впливає на продовольчу безпеку та сільського господарства.

На заході, що пройшов у формі діалогу, учасники дізналися багато інформації, яка в подальшому допоможе їм у веденні власного господарства і, можливо, відкритті власної справи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора