Привітання з Днем вишиванки

Дата: 18.05.2023 11:27

Дорогі земляки!

Вітаю усіх Вас з святом – з Днем вишиванки.

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї.

Зараз День вишиванки має особливий сенс. В час російської агресії, ми все частіше одягаємо наш національний одяг, аби показати усім, що ми – одна нація, один народ, який пишається власною історією, спроможний захистити свою землю і свою державу, яка називається Україна.

Свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до боротьби зі злом, яке прийшло на нашу землю.

Дорогі українці! Щиро вітаю Вас зі святом! У цей світлий день від усього серця бажаю, щоб вишиванка Вашої долі завжди була встелена миром, родинним добробутом та щастям!

Зичу всім здоров’я та радості, натхнення, міцності та віри у нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Голова районної ради                                                                             Віктор Хиць