ДЕНЬ ГЕРОЇВ!

Дата: 23.05.2023 10:13

Сьогодні, 23 травня в Україні відзначається День героїв.

У цей день ми вшановуємо пам’ять всіх захисників та захисниць України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.

У теперішніх умовах повномасштабної війни з агресором, Україна вкотре демонструє незламність української нації, велич духу українських вояків — борців за волю Батьківщини.

Честь і слава тим, хто взяв у руки зброю і боронить рідну землю від російського агресора.

Ви є прикладом справжньої мужності, ваші героїзм та самопожертва – неоціненні.

Берегти пам’ять про ваші подвиги – це святий обов’язок усіх прийдешніх поколінь.

Бажаю нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Пам’ятаємо та вшановуємо всіх, хто віддав своє життя за Батьківщину, за її волю, за честь, за славу, за народ. Низький уклін родинам загиблих Героїв!

Вічна слава подвигу полеглих героїв!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Перемога буде за нами!

З Днем Героїв, Україно!

Голова районної ради                                                                                        Віктор Хиць