ФІНІШУВАЛА СПАРТАКІАДА ВОЛИНСЬКИХ САМОВРЯДЦІВ

Дата: 31.05.2023 12:28

30 травня 2023 року, у Луцьку пройшла обласна Спартакіада за участю депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

Учасників привітав очільник Волинської обласної ради, голова обласного осередку НОК України Григорій Недопад.

Участь у спартакіаді взяли близько сотні депутатів, які змагалися у таких дисциплінах:

- футзал;

- волейбол;

- теніс настільний;

- шашки та шахи.

Основне завдання Спартакіади – формування збірної команди Волинської області для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів, депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

Змагання відбулося на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

У фінальних змаганнях обласної самоврядної спартакіади взяли участь 5 команд: збірні Володимирського, Камінь - Каширського, Ковельського, Луцького районів та депутатів Волинської обласної ради.

Збірну команду Володимирського району представляли депутати районної ради Юрій Динько, Вадим Корнійчук, Назар Максимів, Віктор Фіщук, Олександр Юринець, Оксана Юрчук, Володимир Коломий, а також депутати: Володимирської міської ради, Іваничівської селищної ради, Зимнівської сільської ради на чолі з головою ради Вячеславом Католиком, Павлівської сільської ради, Оваднівської сільської ради на чолі з головою ради Сергієм Панасевичем.

За результатами участі в усіх видах спорту у загальнокомандній першості команда Володимирського району посіла друге місце, перемогу виборола команда Ковельського району, а третє – Камінь - Каширського району.