ДІТИ – НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ СУСПІЛЬСТВА

Дата: 01.06.2023 14:25

День захисту дітей — це свято, що символізує незаперечну цінність і величезне значення дітей в житті суспільства.

Діти - це найміцніші почуття, найдивовижніші емоції, найкращі враження і величезна відповідальність.

Кожна дитина потребує любові, турботи, тепла, ніжності, батьківської ласки.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Докладаймо ж максимум зусиль, щоб виховати наших дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі, достойними українцями, які неодмінно стануть гордістю держави.

Бажаємо кожній дитині зростати у мирі та відчувати тепло маминих обіймів та міцність батьківського плеча.

Міцного здоров’я усім, добра, радості, і нехай майбутнє буде з перемогою, мирним та щасливим!

Майбутнє дітей залежить від дорослих, майбутнє дорослих залежить від дітей.

Діти повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.

І наші воїни ціною власного життя намагаються створити такий світ.

Нехай щасливими будуть усі діти на планеті Земля!

З повагою

Голова районної ради                                                                                        Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                                 Юрій Лобач