Нарада щодо мобілізаційних завдань

Дата: 09.06.2023 14:46

Під головуванням Юрія Лобача, начальника районної військової адміністрації, сьогодні, 09 червня, відбулася нарада за участю голови районної ради Віктора Хиця, голів територіальних громад району, представників РТЦК та СП, органів поліції та представників бізнесу, які виконують мобілізаційні завдання.

Під час заходу учасниками було обговорено заходи щодо доукомплектування технікою підрозділів ЗСУ. Також на нараді озвучено питання щодо стану військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форми власності. Наголошено, що найближчим часом компетентні органи проведуть перевірку ведення даної роботи у районі.

З основною доповіддю виступив начальник Володимир-Волинського РТЦК та СП, полковник Руслан Яцій.