Навчання з тактичної медицини

Дата: 12.06.2023 13:11

В приміщенні Володимирської районної ради були проведені навчання з тактичної медицини.

Для участі в навчанні були запрошені депутати районної ради, працівники апарату районної ради та працівники районної військової адміністрації.

Військовий інструктор Руслан Бормовий, засновник проєкту "Врятувати життя може кожен", керівник ГО "Зелений маяк", провів лекційно-теоретичний курс "Заходи домедичної допомоги в умовах бойових дій" та продемонстрував прийоми серцево-легеневої реанімації, зупинки різних видів кровотеч, правила поводження з пораненими тощо.

Голова районної ради Віктор Хиць та начальник РВА Юрій Лобач, подякували Руслану Володимировичу за проведений захід та зазначили, що в умовах війни публічні службовці зобов'язані володіти такими навичками і знаннями, тому такі заняття буде продовжено і надалі.