Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Навчання за ваучером

Дата: 16.06.2023 10:50
Кількість переглядів: 375

Відбулась зустріч директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової з представниками Володимир-Волинського ЦПО Андрієм Люта та Валентином Венгером по питанню навчання за ваучером.

Здобути нову спеціалізацію або підвищити свій фах можна за допомогою ваучера. Отримують його безплатно в центрі зайнятості. З 1 квітня ваучер дає можливість опанувати 130 професій, до цього було 70. Вартість ваучера закладам освіти оплачує держава.

Скористатися ваучером один раз можуть люди, які не зареєстровані як безробітні у центрі зайнятості. Вони мають бути старші 45 років та мати страховий стаж понад 15 років. Також це учасники Антитерористичної операції, Операції об’єднаних сил, звільнені з військової служби, люди з інвалідністю, переселенці та люди, які отримали поранення.

Ваучер дає можливість отримати перепідготовку за робітничими професіями, підвищення рівня освіти, підвищення кваліфікації або спеціалізації та підготовку за спеціальністю для здобуття рівня магістра.

У центрах зайнятості компенсують вартість ваучера – це майже 27 тисяч гривень. Уразі, якщо вартість навчання більше, учень доплачує самостійно, або це робить роботодавець, якщо він зацікавлений у працівникові.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора