Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Інформуванню роботодавців щодо активних програм сприяння зайнятості населення

Дата: 21.06.2023 08:40
Кількість переглядів: 476

Продовжуючи інформаційно-роз’яснювальну роботу по інформуванню роботодавців щодо активних програм сприяння зайнятості населення, 20 червня відбулися робочі зустрічі директора Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової з директором ТОВ «П’ятидні» Валерієм Дібровою, головою фермерського господарства «Євгенія Шелепіни» Тарасом Козіком та  директором ПрАТ «Агросвіт Волинь» Володимиром Пилипюком.

Наталія Володимирівна поінформувала очільників підприємств про ситуацію на ринку праці, ознайомила з послугами, які надає Державна служба зайнятості, а також презентувала активні програми, спрямовані на фінансову підтримку та стимулювання роботодавців, створення нових та збереження існуючих робочих місць в період воєнного стану. Детально зупинилася на особливостях надання компенсацій за працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні та ВПО. Під час зустрічей акцентовано увагу на реалізації службою зайнятості одного з напрямків активних програм для підтримки населення - отримання ваучера на навчання, який дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні в навчальних закладах.

За результатами зустрічей досягли домовленостей про основні напрямки співпраці щодо реалізації програм підтримки та розвитку бізнесу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора