Зустріч в ТзОВ "Прогрес" та обговорення питань змін які відбуваються на ринку праці.

Дата: 22.06.2023 17:07

22 червня 2023 року відбулася зустріч директора Володимир-Волинської  філії Волинського обласного центру зайнятості Наталії Уколової  та заступника начальника відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Людмили Борисюк з заступником директора ТзОВ «Прогрес» Юрієм Вітруком та головним бухгалтером товариства Романом Войтовичем.

В ході зустрічі обговорили низку питань щодо змін, які відбуваються на ринку праці  та шляхи подальшої співпраці, зокрема, питання кадрового забезпечення та навчання персоналу за ваучерами від служби зайнятості. Приділили особливу увагу активним програмам фінансової підтримки для бізнесу, які покликані допомогти у вирішенні питань збільшення рівня зайнятості, працевлаштування населення , в тому числі ВПО, збереження робочих місць для соціально вразливих категорій населення. Адже сьогодні економічний фронт не менш важливий для нашої країни і тому держава підтримує бізнес, запроваджуючи умови, за яких він має ефективно працювати і сплачувати податки.