ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 27.06.2023 17:12

Сьогодні, 27 червня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань:

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

- з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку були присутні члени комісії: Андрій Нагорний, Микола Квашук, Олександр Юринець, Марія Косаковська.

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії: Віктор Якубський, Микола Матусевич, Олексій Сараванський, Олег Бадзюнь, Віктор Фіщук.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії: Федір Войтюк, Леся Мартинюк, Юрій Динько.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Володимирського району у 2022 році.

2. Про звернення депутатів Володимирської  районної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо захисту підприємництва.

3. Про план роботи районної ради на друге півріччя 2023 року.

4. Про внесення змін до складу постійної  комісії районної ради

5. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Семченкової Світлани Анатоліївни

6. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Сараванського Олексія Анатолійовича.

7. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Азаркевич  Тетяни Олександрівни.

8.Різне

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.