Відзначили працівників Національної поліції України з нагоди професійного свята

Дата: 05.07.2023 14:40

Сьогодні, 05 липня голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач привітали з професійним святом працівників Володимирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Керівництво району побажало усім присутнім міцного здоров’я, життєвої наснаги, особистих та професійних успіхів.

А також, за професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків по зміцненню правопорядку, утвердження державності та законності і з нагоди свята - Дня Національної поліції України оголосили Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради наступним працівникам відділу:

- Никитюк Оксані Богданівні - начальнику сектору контролю за обігом зброї Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області, капітану поліції;

- Гоменюку Віктору Леонідовичу - інспектору сектору реагування патрульної поліції Володимирського районного відділу ГУНП у Волинській області, старшому лейтенанту поліції;

- Грищуку Володимиру Петровичу - старшому інспектору сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності № 1 (сел. Іваничі) Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області, старшому лейтенанту поліції;

- Брисю Ігорю Володимировичу - інспектору сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності № 1 (сел. Іваничі) Володимирського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області, лейтенанту поліції.