Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Газорозподільна компанія «Волиньгаз» надала біля 17 млн грн допомоги містам та ЗСУ

Дата: 18.07.2023 14:42
Кількість переглядів: 337

З початку російського вторгнення газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, надали допомогу у вигляді прямого фінансування, гуманітарної допомоги, допомоги містам і виплат мобілізованим на суму, що перевищує 411 млн грн. Зокрема, АТ «Волиньгаз» передало українським військовим, колегам-газовикам, що служать в ЗСУ і теробороні, їхнім родинам, громадським об’єднанням і формуванням, правоохоронним органам та органам місцевого самоврядування, які щодня наближають перемогу України, майже 17 млн грн.

Українські газовики опікуються понад 30-ма військовими частинами ЗСУ та ТРО, у яких служать їхні колеги. Пряма допомога для них перевищила 78 млн грн. У товаристві «Волиньгаз», що працює під брендом РГК, служить в ЗСУ та теробороні близько 40 працівників, серед них і голова правління Мирослав Коротя.

Вагома складова підтримки військових - придбання БПЛА, оптичних прицілів, приладів нічного бачення, амуніції. На це спрямовано понад 17 млн грн. Зокрема, наприкінці 2022 року газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, профінансували придбання для одного з підрозділів ударного безпілотника «Тор» вартістю 1,7 млн грн.

АТ «Волиньгаз» від початку повномасштабного вторгнення надало військовикам 5 автомобілів, оптичні приціли, тепловізори, мініелектростанцію, безпілотний літальний апарат UKRJET UJ -32 Lastivka 2, квадрокоптери, дрони, шоломи, бронежилети, термобілизну, електрогенератори, медикаменти, пальне, продукти харчування та все необхідне за зверненнями захисників і військових частин.

Також під час акції «Зігріємо наших» заводи RGC Production виготовили понад 1600 пічок-буржуйок. Вони допомогли зігрітися тисячам українських військових, а також обігрівали об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні.

Ще один напрямок – відновлення інфраструктури на деокупованих територіях, а також у містах і селищах, що постраждали від бойових дій. Крім ремонту газових мереж, газорозподільні компанії допомагали відновлювати школи, мости та інші споруди.

Серед іншого, газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК, передали АТ «Херсонгаз» шість спеціалізованих авто для відновлювальних робіт. Вони укомплектовані генераторами, зварювальними апаратами, витратними матеріалами.

Допомагаємо, тому що віримо в Україну! Разом обов'язково переможемо! Продовжуємо працювати, щоб мати можливість допомагати українському війську!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора