Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Бліц-навчання для грантоотримувачів

Дата: 25.07.2023 17:17
Кількість переглядів: 327

25 липня 2023 року у Володимир - Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості бізнесу проведено бліц-навчання для грантоотримувачів.

На заході були присутні представники ФПП «Бізнес-Центру», Володимир-Волинської  державної податкової інспекції,  підприємці, які отримали мікрогрант та особи, що планують розпочати свою підприємницьку діяльність.

Заступник директора Володимир-Волинської філії   Надія Веремчук проінформувала присутніх про хід реалізації програми для грантоотримувачів «Власна справа».

Людмила Пась, начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями, детально зупинилась на особливостях написання бізнес-плану, проходження співбесіди, відкриття рахунку в банку, дотримання термінів на певних етапах реалізації цієї програми.

Начальник Володимир-Волинської ДПІ Богдан Шинкарчук розповів про зміни в податковому законодавстві, механізми нарахування та сплати обов’язкових платежів та податків, єдиного соціального внеску, звернув увагу присутніх на порядок прийняття та звільнення з роботи найманих працівників.

Цікавими та пізнавальними були розповіді про шляхи від написання бізнес – плану до його втілення   Надії Подзізей, Наталії Дукельської , Ольги Рябець. Присутні дізналися з перших вуст про досягнення та труднощі в реалізації цієї програми. На завершення заходу відбувся обмін думками, який є надзвичайно важливим, оскільки дає змогу почерпнути щось нове.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора