Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

До Дня Державності України

Дата: 28.07.2023 14:26
Кількість переглядів: 359

Традиції української державності – це те, що визначає наше сьогодення, на якій основі ми будуємо наше суспільство, взаємовідносини між людьми та органами, які здійснюють владу.

Хоча відновлена незалежність України налічує лише 31 рік, але ґрунтується вона на тисячолітніх історичних традиціях.

Витоки нашої державності сягають часів Київської Русі, утверджені князем Володимиром Великим – видатним діячем, якого сміливо можна поставити поряд із найвизначнішими історичними постатями середньовіччя.

На міцному фундаменті, закладеному ним, зросла й спільна культура, сформувалась мова, утвердилась привнесена з Візантії християнська віра і, з плином часу, із окремих східнослов’янських племен постала на сході Європи українська нація.

Тож символічно, що саме у день пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира ми відзначаємо  День Державності України.

Боротьба за право жити у власній країні, бути господарями на своїй землі супроводжує всю нашу історію – від князівських часів, через козацькі змагання за волю та боротьбу вояків УНР і УПА до тривожного сьогодення, у якому тисячі синів і дочок українського народу боронять відновлену державність від російських зайд.

Тож у цей день, 28 липня, небайдужі жителі району віддали належну шану всім, хто віддав життя у боротьбі за українську державу, взявши участь в урочистих заходах, присвячених Дню Державності України.

Після екуменічної молитви, відслуженої представниками релігійних громад, голова районної ради Віктор Хиць та перший заступник голови районної державної адміністрації  Віктор Фіщук та відзначили Подяками учасника бойових дій, адвоката Сергія Лященка, підприємця Олександра Павлусенка, Заслуженого тренера України, тренера-викладача з вільної боротьби комунального закладу «Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа» Іваничівської селищної ради Івана Палія, директора Державного навчального закладу «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» Валентину Приступу, головного інженера Володимир-Волинської філії ВАТ «Волиньобленерго» Олександра Романчука та заступника Оваднівського сільського голови Івана Юрика.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора