ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ І БЮДЖЕТНІ ПРІОРИТЕТИ

Дата: 31.07.2023 17:09

Ці та інші питання стали предметом обговорення під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Участь у роботі форуму взяв голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Романюк, очільники громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Конгрес місцевих та регіональних влад при Президенті України відбувся 30 липня 2023 року (в онлайн-режимі).

Під час його роботи, учасники розглянули питання забезпечення роботи критичної інфраструктури України в осінньо-зимовий період 2023-2024 років, спільних викликів та завдань для дипломатії, стан виконання держаного і місцевих бюджетів за перше півріччя 2023 року та контроль за видатками.