12 серпня -ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 12.08.2023 10:14

Дорогі друзі!

Щиро вітаємо вас із Днем молоді!

Незабутні роки молодості чи не найважливіша пора життя, в цей час людина закладає підвалини свого майбутнього.

Молодь завжди перебувала на передових рубежах історії. І сьогодні, в нелегкі часи відбиття російської агресії проти України, це покоління активно стало на захист рідної країни, її суверенітету, демократичних цінностей та незалежності. Бо наша молодь бажає вчитися і працювати, власними силами забезпечувати своє життя, бути гідними продовжувачами духовних цінностей і національних традицій свого народу на власній землі, будучи повноправними господарями у своєму домі.

Ми  впевнені, що сьогоднішнє молоде покоління зможе реалізувати свій потенціал, досягти своєї мети в ім’я процвітання України. І на цьому шляху бажаємо молоді бути повноцінними учасниками державотворчих процесів.

Здоров’я вам, особистого щастя, здійснення життєвих задумів і сподівань. І миру, який обов’язково настане після нашої перемоги!

Слава Україні!

Голова районної ради                                                                                   Віктор Хиць

Начальник районної

військової  адміністрації                                                                               Юрій Лобач