13 серпня - День будівельника

Дата: 13.08.2023 08:45

Шановні будівельники!

Щиро вітаємо з професійним святом працівників будівельного комплексу району, усіх, хто своєю натхненною працею на майданчиках будов, у цехах і творчих майстернях закладає міцні основи добробуту земляків, могутності і розквіту нашого краю.

Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету будівельників.

Немає сумніву, що ви й далі успішно виконуватимете свою високу місію і порадуєте жителів Володимирського району новими архітектурними спорудами, в яких буде приємно жити і працювати.

З нагоди свята зичимо вам міцного здоров’я, добра і благополуччя, творчого натхнення та вагомих здобутків на благо України і нашого краю.

Голова районної ради                                                                                    Віктор Хиць

Начальник районної

військової адміністрації                                                                                 Юрій Лобач