Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Історія успіху працевлаштування

Дата: 14.08.2023 15:43
Кількість переглядів: 367

Людина повертається з війни й опиняється у вирі психологічних та соціальних проблем, з якими, за відсутності підтримки, їй важко, якщо не неможливо, впоратись. Тож важливо, щоб поруч були однодумці – родина і волонтери, побратими і суспільство, – які підтримають, підкажуть, направлять. Як зазначають і самі бійці, і медики, і волонтери, соціально-психологічна реабілітація та суспільна реінтеграція воїна-ветерана проходить значно швидше за наявності роботи.

Так, Кирило Окіншевич після демобілізації звернувся для пошуку роботи у Володимир-Волинську філію Волинського обласного центру зайнятості.

Після повернення додому, молодий чоловік  зрозумів, що час повернутись у соціум, знайти роботу і жити далі.

Під час відвідувань Володимир-Волинської філії, кар’єрний радник ознайомлювала Кирила з наявними вакансіями, залучала до участі у інформаційно-профорієнтаційних заходах. Чоловік з цікавістю відвідував семінари з техніки пошуку роботи та активно шукав роботу.

Коли до Володимир-Волинської філії надійшла вакансія від КП «Володимирводоканал», кар’єрний радник порадила  Кирилові пройти співбесіду у роботодавця. Він успішно справився із цим завданням та   роботу контролером водопровідного господарства.

На сьогодні Кирило Окіншевич продовжує працювати, сумлінно виконуючи свої обов’язки. Чоловік радить українським захисникам не сидіти на місці і не боятися реалізовувати себе.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора