РОБОЧА НАРАДА

Дата: 14.08.2023 15:55

14 серпня голова районної ради Віктор Хиць взяв участь у нараді, на якій розглядались питання реалізації положень Закону України «Про основи національного спротиву», наказів командувача сил ТРО й начальника Волинської обласної військової адміністрації, а також підготовка членів ДФТГ до занять із національного спротиву з населенням територіальних громад, яку провів начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач за участі голів територіальних громад району, командирів ДФТГ, відповідальних працівників по національному спротиву, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представників військових частин.

Своїм досвідом щодо організації та проведення занять з населенням поділився командир ДФТГ «Луцьк» Роман Бондарук.