Відзначаючи День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 10:58

Державний Прапор України – символ нашої країни, її єдності, суверенітету та прагнення українців до незалежності. Навколо нього гуртувались патріотичні сили у часи визвольних змагань і він об’єднав нас у складні часи сьогодення, коли право на власну історичну долю ми виборюємо в протистоянні із російськими загарбниками. Шана до нього згуртовує серця усіх українців.

І сьогодні, 23 серпня 2023 року, голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач та представники громадськості району взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапору України, віддаючи належну шану всім, хто доклав зусиль для того, щоб синьо-жовтий стяг гордо майорів на теренах вільної України.