У пам'яті залишаться навіки

Дата: 29.08.2023 18:06

У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вшанувати хвилиною мовчання, молитвою та покладанням квітів прийшли на площу Героїв ті, кому щодня болить згадка про втрачені у боротьбі із жорстоким та підступним російським ворогом життя.

Голова Володимирської районної ради Віктор Хиць разом із представниками влади міста та району, а також із громадою вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв та поклали квіти.

Цього дня, починаючи з 2019 року, згадують кожного, хто поліг за Україну у новітній російсько-українській війні. Наприкінці серпня 2014 року відбулась одна з найбільших її трагедій – Іловайська. Пам’ять про героїв, які сподівались вийти живими по іловайському «коридору», але у своїй переважній більшості загинули у тому соняшниковому полі, символізує тепер ця жовтогаряча квітка.