Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Податківці м. Володимира зустрілися з лідерами місцевого самоврядування Устилузької громади

Дата: 11.09.2023 12:51
Кількість переглядів: 87

Фахівці Володимир-Волинської ДПІ зустрілися з керівниками та старостами Устилузької міської територіальної громади. Темою зустрічі, яка відбулася за сприяння Устилузької міської ради, стали податкові новації  Закону №3219.

Представниці Володимир-Волинської ДПІ Надія Демчук і Марта Татарина розповіли лідерам місцевого самоврядування про положення Закону № 3219 і запропонували учасникам зустрічі долучитися до інформаційно-роз’яснювальної кампанії ДПС щодо застосування РРО/ПРРО малим бізнесом. 

«Всі податкові інспекції області пропонують бізнесу консультації та тренінги з питань роботи з ПРРО ДПС. У податковій службі працівники допомагають підприємцям із налаштуванням програмного РРО і консультують щодо практичних моментів проведення готівкових розрахунків. Кожен, хто хоче працювати з ПРРО ДПС,  швидко  набуває необхідних навичок і вмінь», - наголосила Надія Демчук. 

Саме зараз представникам малого бізнесу варто подбати про реєстрацію РРО/ПРРО, - наголошують у Володимир-Волинській ДПІ.   

Із 1 жовтня 2023 року за непроведення розрахункових операцій під час продажу товарів і надання послуг податкова має право штрафувати, зокрема підприємців-спрощенців (за винятком І групи).

Із переліком відповідальних осіб, у яких можна отримати консультаційну допомогу щодо застосування ПРРО, варто ознайомитися за посиланням на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області. 

Нагадаємо, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора