Скажи чесно ти як ???

Дата: 13.09.2023 08:37

Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку. Провідником на цьому шляху покликана стати комунікаційна кампанія, яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Саме з цією метою сьогодні відбулась зустріч з студентами Володимирського фахового педагогічного коледжу. Вони були ознайомлені з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях та Всеукраїнською програмою ментального здоров’я “Ти як?”