Дякуючи рятувальникам за щоденний подвиг

Дата: 14.09.2023 11:50

Рятувати людські життя – благородна місія. Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій виконують її на щодень, ліквідовуючи наслідки аварій і пожеж, руйнацій, стихійних лих і, почасти,  необережних дій людей. З початком повномасштабної війни до цього сумного переліку додались обстріли, бомбардування, різного роду вибухонебезпечні предмети, зокрема – міни. І на захист жителів нашої країни від усіх цих лих стають рятувальники, вдень і вночі, незважаючи на погодні умови й рівень небезпеки для їх власного життя.

Висловити вдячність від усіх мешканців району та вручити нагороди районної влади завітали сьогодні, 14 вересня, у переддень професійного свята, до службовців ДСНС голова районної ради Віктор Хиць та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Фіщук.

Були відзначені начальник караулу 18 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області, капітан служби цивільного захисту Сергій Никитюк, пожежний-рятувальник 5 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області, сержант служби цивільного захисту Анастасій Гаєвський, радіотелефоніст 15 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області, головний майстер-сержант служби цивільного захисту Юрій Бойко та командир відділення 7 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області, головний майстер-сержант служби цивільного захисту Ігор Ковальчук.