Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ГРАНТИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ

Дата: 21.09.2023 11:27
Кількість переглядів: 393

З 10 квітня 2023 року стартувала нова програма надання грантів для ветеранів. Відтепер учасники та учасниці бойових дій, члени їх сімей, а також особи з інвалідністю внаслідок війни можуть подати заявку на отримання гранту від держави на старт чи розвиток власної справи(постанова КМУ від 30 березня 2023 №286).

Програма передбачає надання грантів на суми:

  • до 250 тисяч гривень можна отримати на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;
  • до 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування за цією програмою таке: не більше 70% надає держава, 30% — власні кошти підприємця;
  • до 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП. Головна умова — створити від чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два — для ветеранів або людей з інвалідністю внаслідок війни. Тут так само кошти надаються на умовах співфінансування - 70% на 30%.

Подати заявку на отримання грантів можна через Портал Дія. До заяви обов’язково додається бізнес-план щодо започаткування нового або розвитку вже діючого бізнесу.

Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися до Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості або зателефонувавши (044)244 94 71.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора