Шановні працівники туристичної галузі!

Дата: 27.09.2023 11:24

У Всесвітній день туризму вітаємо Вас зі святом!

Туристична галузь Володимирського району має величезний потенціал для економічного розвитку регіону, поглиблення культурного обміну та налагодження інтеграції нашого краю у європейську спільноту.

Ми маємо продовжувати роботу, аби туризм став взаємовигідним як для гостей району, так і для його громад. Впевнений, що основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Адже наш регіон  вартий того, щоб глибше відкрити перед світом самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

Голова районної ради                                                                                  Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                          Юрій Лобач