Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Історія працевлаштування

Дата: 27.09.2023 16:11
Кількість переглядів: 400

Максим Пряткін, будучи курсантом-чотирикурсником Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба не підозрював як різко зміниться його життя в березні 2022 року.

З початку повномасштабної війни місто Харків зазнає руйнувань інфраструктури, шкіл, вищих навчальних закладів. Молодий, юний, недосвідченийкурсант,22 березня стає до лав захисту України. Харківський, Миколаївський, Ізюмський напрямки… Бойові дії, завдання, тяжке поранення..

Після тяжкої травми13 травня цього року Максима звільнили від служби, він переїздить із рідного Харкова до Володимира, на Волинь. Далі: статус внутрішньо переміщеної особи та реєстрація у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості.

Життєлюбність, активність та рішучість Максима не дозволили йому сидіти вдома, тож молодий чоловік наполегливо почав шукати роботу.

Відтак, упродовж майже чотирьох місяців, Максим Пряткін брав участь в інформаційних семінарах, тренінгах; враховував усі поради фахівців служби, адже попри все хотів знайти роботу. До того ж, під час однієї із зустрічей з кар’єрним радником Максим повідомив, що  хоче ділитися своїм досвідом і отриманими знаннями з дітками. Це стало відправною точкою у пошуку роботи. І результат не забарився. Вже 4 вересня консультант роботодавця Володимир-Волинської філії Волинського ОЦЗ реєструє вакансію вчителя закладу загальної середньої освіти з предмета «Захист України» у Міжшкільний ресурсний центр Володимирської міської ради. Основною вимогою до претендента була служба в Збройних силах України.

Без вагань, Максим із легкістю пройшов співбесіду і вже за кілька днів був офіційно працевлаштований.

«Я задоволений тим, що веду активний спосіб життя, маю гарну роботу і можливість передавати свій досвід молоді. Сподіваюся, що їхня юність буде проходити вже у мирній Україні!»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора