БЕЗКОШТОВНИЙ курс для ветеранів та ВПО : ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Дата: 27.09.2023 16:49

Триває набір  на БЕЗКОШТОВНИЙ навчальний КУРС ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ та ВПО З ПРОЄКТУВАННЯ, ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Курс створений для ветеранів війни та внутрішньо-переміщених осіб (ВПО).

Мета проєкту: надати необхідні знання та навички для роботи в компаніях, які займаються проєктуванням та інсталяцією сонячних електростанцій.

Прийом заявок  – до 20:00 30 вересня 2023 року

Початок навчання – 16 жовтня.

Тривалість занять – 16 тижнів.

Формат проведення online/offline: передбачено 4 дні практичних занять в навчальному центрі для монтажників електричних сонячних станцій.

Витрати на практичні заняття: всі витрати, пов'язані з проживанням та проїздом за організатором БФ RePower Ukraine в рамках Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні.

Курс є безкоштовним для осіб, які пройшли конкурсний відбір.

Подати заявку можна тут: