Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Вшановуючи подвиг захисників та захисниць України

Дата: 01.10.2023 17:09
Кількість переглядів: 372

Свобода і незалежність – дві цінності українського народу, пронесені через усю його історію. Вони стали об’єднавчою ідеєю для всієї України, від заходу до сходу. Віками на їх здобуття і захист ставали кращі сини і доньки нашого народу, не шкодуючи власного життя, не покладаючи рук після невдач, ведучи як збройний, так і мирний протест.

Відновивши власну державність у 1991 році, ми сподівались на мирне життя, поступовий еволюційний розвиток та входження у сім’ю європейських народів, чиї цінності нам є найближчими.

Але жорстокий та підступний російський імперіалізм не захотів миритись із цивілізаційним вибором України, адже це було вироком для їх сподівань відродити імперію.

Розпочавши у 2014 році «гібридну», а у 2022 році – повномасштабну війну, з останніми намаганнями силоміць змінити геополітичну карту світу, росіяни наштовхнулись на одностайний спротив українців. Чоловіки й жінки, різного віку, різних професій, різних життєвих доль, яких об’єднала любов до своєї країни. Захисники й захисниці,- так тепер називаємо ми їх. Вони тримають вільне небо над Україною, стримавши ворожу навалу на сході, півночі і півдні України та звільняють окуповані ворогом території. Нажаль, багатьох з них вже не дочекаються вдома… Їх вже немає серед живих, але назавжди будуть в нашій пам'яті і на портретах меморіальних місць по всій нашій землі. А їх з'явилось так багато…

Для вшанування пам'яті тих захисників і захисниць України, кого забрала війна з російським агресором, сьогодні, 1 жовтня, о 09.00 по всій країні у скорботному мовчанні завмерли їх співгромадяни.

В День захисників і захисниць України, віддаючи належну шану подвигу наших воїнів, голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, спільно з міською владою, членами родин загиблих героїв, представниками духовенства, ветеранських і громадських організацій, жителями району поклали лампадки й квіти до дошки полеглих Героїв-захисників, що на площі Героїв.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора