Відзначаючи тих, хто став на захист власного народу

Дата: 01.10.2023 17:29

1 жовтня голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, вітаючи з нагоди Дня захисників і захисниць України військовослужбовців військових частин району, військ територіальної оборони, прикордонників й командирів добровільних формувань територіальних громад, вручили відзнаки районної влади, цінні подарунки та премії.

Нагороди отримали Наталія Троцюк, Тетяна Мазурок, Василь Ковальчук, Руслан Латенко, Тетяна Гусєва, Василь Власюк, Борис Струк, Анатолій Гаврилюк, Вадим Гнатюк, Олег Марценюк, Ігор Єгоров, Ігор Приходай, Михайло Андрійчук, Анатолій Романюк, Григорій Гороть, Олена Плужнік, Михайло Пилипюк, Анатолій Чиж, Валентин Ковальчук, Володимир Плаксюк, Володимир Вознюк, Василь Шміло ,Олександр Грицюк, Віталій Савлук, Олександр Однорал, Іван Новосад, Олександр Мачеброда, Сергій Мазяр, Віктор Порплиця, Олесандр Шилінговський і Микола Волинець.