Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

На Волині платники податків переважно звітуються дистанційно

Дата: 02.10.2023 13:44
Кількість переглядів: 459

За підсумками січня-вересня 2023 року платники податків Волині подали в електронному вигляді майже 317 тисяч декларацій. Це 97,9 відсотка від загальної кількості звітів, що надійшли на опрацювання фахівців ДПС.

Онлайн-спілкуванню з податковою службою надають перевагу юридичні особи та підприємці. Зокрема, юридичні особи за підсумками дев’яти місяців поточного року подали

153,2 тисячі звітів в електронному вигляді, а підприємці-фізичні особи - 163,6 тисячі електронних декларацій.

Таким чином, електронний формат звітування обирають більшість платників податків в області.

Зручність інформаційних сервісів ДПС, зокрема функціональні можливості електронного кабінету дозволяють на якісно новому рівні спілкуватися з податковою службою та виконувати податкові зобов’язання без особистого контакту з податковим інспектором. Цей момент важливий, оскільки виключає суб’єктивний чинник, відтак - корупційні ризики, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Державна податкова служба систематично вивчає потреби платників податків і постійно працює над удосконаленням функцій і сервісів електронного кабінету, втілюючи кращі інформаційні рішення.

Про сплату податків через електронний кабінет можна дізнатися з тематичних презентаційних матеріалів за посиланням: http://tax.gov.ua/media-tsentr/prezentatsiyni-materiali/673061.html.

Нагадаємо, що ДПС запропоновано бізнесу сучасне та безоплатне програмне рішення (ПРРО), що призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване для операційних систем Android, iOS, Windows, Web.

Це програмне рішення розміщено у відкритому доступі на відповідних цифрових платформах (завантажити можна тут).

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора