Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Волинські податківці пропонують бізнесу спілкування онлайн із питань застосування РРО/ПРРО

Дата: 05.10.2023 09:15
Кількість переглядів: 420

Головне управління ДПС у Волинській області запрошує підприємців до участі в онлайн-семінарах на тему  «Працюємо з РРО/ПРРО без штрафів. Як виконати вимоги Закону № 3219». Дистанційні зустрічі проходитимуть щотижня  у  четвер о 16.00.

Щоб поінформувати максимальне коло представників бізнесу про вимоги до застосування РРО/ППРО фахівці Головного управління ДПС у Волинській області активно спілкувалися у режимі онлайн-діалогу з представниками малого підприємництва впродовж серпня-вересня.

Як і раніше, відповіді на найбільш актуальні питання щодо  застосування РРО/ПРРО підприємці зможуть отримати під час дистанційного спілкування з фахівцями управлінь податкового аудиту та податкових сервісів.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують платникам податків стежити за анонсами онлайн-семінарів на субсайті та на сторінці ГУ ДПС у Волинській області у мережі FACEBOOK і долучатися до обговорення положень Закону № 3219-IX.

Нагадаємо, що консультаційну допомогу щодо роботи з ПРРО надають у всіх податкових інспекціях області. З переліком відповідальних осіб, у яких можна отримати консультаційну допомогу щодо застосування ПРРО, варто ознайомитися за посиланням на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання, зокрема  підприємців –спрощенців ІІ-ІІІ груп, за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора