Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Ярмарок ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ”

Дата: 06.10.2023 10:43
Кількість переглядів: 401

За  сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першо черговий акцент роботи служби зайнятості. І одним з ефективних методі в такої співпраці є організація ярмарок та  міні-ярмарків вакансій.

Нещодавно спеціалістами Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості на  замовлення ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ”, проведено міні-ярмарок вакансій для підбору працівників за професією  «монтажник валідаторів».

У заході взяли участь директор Садик  Якші, його заступник Ірина Артемінник та безробітні. Пані Ірина презентувала присутнім підприємство, охарактеризувала його основний напрямок діяльності, та надала вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів. Після детального ознайомлення претендентів на роботу з інформацією поданою роботодавцем проводилась індивідуальна співбесіда.

За результатами проведених заходів 3 осіб пройшли співбесіду з роботодавцем,  всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи. Всі, хто завітав на ярмарок, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити питання по дальшого працевлаштування та  всі, хто хотіли, а це 8 осіб, одразу отримали направлення на роботу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора