ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 13.10.2023 14:31

Сьогодні, 13 жовтня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань:

- з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку.

- з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів;

- з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва;

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку були присутні члени комісії: Андрій Нагорний, Микола Квашук, Олександр Юринець, Марія Косаковська.

На засіданні постійної комісії з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів були присутні члени комісії: Віктор Якубський, Оксана Юрчук, Олег Бадзюнь, Віктор Фіщук, Анатолій Яльницький.

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства та підприємництва були присутні члени комісії: Федір Войтюк, Назар Максимів, Вадим Корнійчук, Володимир Коломий.

У роботі комісії взяла участь голова районної ради Віктор Хиць, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, начальник відділу інфраструктури, містобудування, та архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Анатолій Матвіюк, завідуюча Трудовим архівом Володимирського  району Наталія Буняк, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про готовність бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий  період 2023-2024 років.

2. Про Програму забезпечення діяльності Трудового архіву  Володимирського району на 2024-2026 роки

3. Про порушення клопотання щодо перейменування села Петрове Поромівської сільської ради

4. Про  передачу майна

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2020 р. № 1/ 11 « Про початок реорганізації Іваничівської та Локачинської районних рад Волинської області шляхом приєднання до Володимир-Волинської районної ради» зі змінами

6. Про внесення змін  до рішення районної ради  від 01.03.2018р. № 16/19 «Про використання революційного прапора ОУН на території Володимир - Волинського району» зі змінами

7. Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Вірковського Валентина Петровича

8. Різне

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.