Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Як волинянам передати показники за газ: інструкція Нафтогазу

Дата: 25.10.2023 14:30
Кількість переглядів: 458

АТ «Волиньгаз» 20 жовтня перейшло під державне управління Групи Нафтогаз. Всіх споживачів газу на Волині переведено на сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» для забезпечення своєчасного обліку блакитного палива.

 

Відтепер клієнтам потрібно передати показання газового лічильника з 1 по 5 листопада за допомогою сервісів Газопостачальної компанії «Нафтогаз України»:

  • в особистому кабінеті my.gas.ua: необхідно вказати Особовий рахунок, прізвище власника рахунку та внести показання;
  • через чатботи GASUA у Viber , Telegram та Messenger Facebook: перейдіть за посиланням, натисніть Розпочати, в меню оберіть Передати показання та внесіть дані;
  • SMS-повідомленням на номер 4647: потрібно відправити смс зі своїми показаннями;

Клієнтську підтримку споживачам надаватимуть оператори Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» з 08:00 до 19:00 за номерами телефонів:

+38 066 300 28 88,

+38 098 300 28 88,

+38 093 300 28 88.

Наголошуємо, що будь-які інші платформи обліку не є коректними та працювати не будуть!

Споживачів, які тимчасово не користуються газом, просять продублювати попередньо передані показання. Вчасно передані показання лічильника – це запорука коректних нарахувань у платіжках.

Тариф на розподіл газу, особовий рахунок споживача та реквізити для оплати за доставку газу для клієнтів АТ «Волиньгаз» наразі залишаються незмінними. Друковані платіжки з даними по особових рахунках, як і раніше, надходитимуть щомісяця. Квитанція буде вдосконалена. Відтепер у ній буде міститись додаткова корисна інформація щодо посилань на актуальні офіційні ресурси, номери Контакт-центру та способи передачі показань тощо.

Нагадуємо, що за послугу розподілу природного газу потрібно сплачувати до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу. Тобто, за листопад до 20 листопада.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора