25 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНА

Дата: 25.10.2023 14:51

Шановні військові капелани!

Вітаю з Днем капелана! Здоров'я вам, шановні отці, мужності та Божої підтримки.

"Завжди поруч!" - промовисте життєве та професійне кредо військових капеланів, які повсякчас є цілителями душевних ран та порадниками для мужнього українського воїнства.

Свято відзначається за православною традицією в день пам'яті святителя Мартіна Милостивого, єпископа Турського, який вважається засновником та покровителем військових капеланів.

Служіння священника у війську є відповідальним і непростим.

Українські військові капелани здійснюють постійний духовний супровід воїнів і завжди знаходяться поруч, і в моменти важких випробувань, і запеклих боїв, і звитяжної радості, і скорботи.

В цей непростий для України час, дякую Вам за  приклад ревного служіння, духовну підтримку українського воїна та велику працю у досягнені бажаного для нас усіх миру!

Нехай милосердний Господь допомагає Вам у всіх добрих справах та посилає мудрість, терпіння, виваженість та духовної сили.

Честь і хвала українським капеланам, що несуть Слово Боже нашим Захисникам!

Разом – до Перемоги!

З пошаною

Голова районної ради                                                                                    Віктор Хиць