Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

«Власна справа»

Дата: 26.10.2023 16:25
Кількість переглядів: 402

Наталія Дукельська за фахом – лікар, а сьогодні – власниця бізнесу з виробництва авторських дитячих майданчиків з продуманим функціоналом. Саме народження діток спонукало до створення такого виробництва адже ігровий майданчик – це місце, де діти пізнають світ, пробують взаємодіяти з іншими людьми і взагалі проводять досить багато часу.

Так у  2020 році розпочалась історія її бізнес-справи у місті Києві. Разом з чоловіком – архітектором прийняли рішення зайнятися підприємницькою діяльністю. На власні заощадження частково закупили найнеобхідніше обладнання. Початок повномасштабної війни вніс свої корективи і подружжя змушене було повернутися на батьківщину Наталії, у місто Володимир. Тут вони продовжили працювати  та розвивати виробництво. Дізнавшись про проект єРобота за програмою «Власна справа», Наталія не вагаючись самостійно склала бізнес–план. Подала його разом з онлайн заявою через портал «Дія» та успішно пройшла співбесіду в Волинському обласному центрі зайнятості. А згодом - отримала позитивне рішення про надання мікрогранту.

Нове обладнання та інвентар придбали за грантові кошти і за умовами проєкту  створили два нові робочі місця. Зараз є великий попит на повністю індивідуальні замовлення, які виготовляються із екологічно чистих матеріалів  і пані Наталія має можливість їх виконувати. Клієнти готові платити за унікальність та престиж. Підприємиця йде їм назустріч, пропонуючи нижчу ціну на продукцію з каталогу, адже шукає шляхи масштабування.

«Навколо дітей повинна панувати краса та казка, ми хочемо оточити їх атмосферою радості, турботи та добра», - говорить Наталія Дукельська.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора