Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Історія Курдіна

Дата: 01.11.2023 08:53
Кількість переглядів: 206

Протягом своєї професійної діяльності я почула багато життєвих історій від людей, інколи було, навіть, важко стримати емоції. Проте, спочатку вторгнення росії на територію України таких історій було багато і мене завжди дивувало, де наші люди беруть сили, звідки черпають цей енергетичний ресурс аби не впасти у відчай і продовжувати жити не зважаючи ні на що.

 Так було і з Курдіною Зоєю. Наше знайомство відбулось в липні 2023 року. Того дня Зоя Іванівна звернулась у Володимир-Волинську міськрайонну філію Волинського обласного центру зайнятості для розірвання трудових відносин із ПАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій» на якому пропрацювала з 2011 року.

Зоя Іванівна розповіла, що з сім’єю втратили все: дім, майно, роботу і змушені були рятуватись. Доля занесла на Волинь, проте біда не ходить одна і вже тут пані Зоя втратила свого коханого чоловіка.

Коли ми спілкувались з Зоєю Іванівною, вона розповідала, що дуже любить кімнатні рослини, а  в гуртожитку у неї їх зараз немає. Тоді,  я їй подарувала свого улюбленця «Кислицю трикутну».

20 липня 2023 року Зоя Іванівна стала на облік у Володимир-Волинську філію Волинського обласного центру зайнятості і відразу зацікавилась пропозицією участі у плетінні маскувальних сіток, яким займається ГО «Крила матері». Пані Зоя попросила, щоб її теж долучили до у часті в суспільно-корисних роботах.

Зоя Іванівна з серпня 2023 року активно займається плетінням сіток і щоразу запитує, чи зможе і надалі бути корисною у цій справі.

А ще, коли пані Зоя відвідує центр зайнятості, Вона завжди мені нагадує і тішиться вже її улюбленцем, який не перестає квітнути у неї на підвіконні у гуртожитку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора