Вітаючи з професійним святом

Дата: 03.11.2023 22:03

3 листопада, в переддень Дня працівника соціальної сфери у Володимирському районі привітали людей, які на щодень виконують відповідальні завдання спрямовані на реалізацію державної політики у соціальній сфері, опікуючись проблемами літніх людей, ветеранів праці, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб, соціально-незахищених верств населення.

Відзначаючи вагомий внесок працівників галузі у соціальний захист жителів району, відзнаками районної влади були нагороджені головний спеціаліст з питань персоналу відділу юридично-кадрової роботи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Кузвєсова, головний спеціаліст фінансово-господарського відділу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Альона Остапюк та головний спеціаліст відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю № 1 управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Катеринчик.