Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Об’єднаний день депутата пройшов у Володимирському районі

Дата: 03.11.2023 23:45
Кількість переглядів: 279

Спільний День депутата пройшов у Володимирському районі.

Поглиблюючи співпрацю між громадами Володимирського та Луцького районів, 3 листопада був проведений спільний День депутата за участі обранців обох районних рад.

Розпочався захід, метою якого є ознайомлення із життям районного центру Володимирщини, його головними інфраструктурними, соціальними об’єктами та сільськогосподарськими підприємствами, у приміщенні районної ради.

Після вітального слова, з яким до присутніх звернулись: голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації, а за сумісництвом – депутат Луцької районної ради Юрій Лобач, голова Луцької районної ради Олександр Гурський та Володимирський міський голова Ігор Пальонка, присутні взяли участь у коридорі шани Загиблому Герою України Павлу Гасичаку та вшанували пам'ять полеглих у протистоянні з російськими агресорами, поклавши квіти до дошки полеглих Героїв-захисників, що на площі Героїв.

Опісля учасники заходу здійснили екскурсію визначними пам'ятками міста та відвідали майстерню Анатолія Бойка, лауреата різноманітних національних та міжнародних премій, який за свою майстерність дістав неофіційний титул «Волинський Фаберже».

З метою ознайомлення із передовим досвідом функціонування комунальних підприємств району гості відвідали КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання», в якому генеральний директор Тетяна Ващук провела змістовну екскурсію, під час якої були презентовані здобутки закладу та напрацювання за три роки роботи. Депутатами рад були відвідані сучасні, обладнані найкращим обладнанням відділення. Слід зазначити, що з отриманих відгуків можна зробити висновок про значний прогрес нашого закладу охорони здоров'я на тлі аналогічних установ області.

Відвідавши насіннєвий завод та елеватор ТОВ «П’ятидні» та ознайомившись з матеріально-технічною базою і роботою Володимирської птахофабрики – торгова марка «Епікур», учасники заходу змогли переконатись, що й в умовах широкомасштабної війни росії проти України, найбільші платники податків району мають змогу не лише стабільно працювати, а й планувати власну діяльність, маючи підтримку районної влади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора