Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 09:52

Шановні працівники соціальної сфери!

Вітаємо вас із професійним святом - Днем працівника соціальної сфери.

У своїй повсякденній діяльності ви виконуєте відповідальні завдання спрямовані на реалізацію державної політики у соціальній сфері, визначальним у реалізації якої є ставлення до своєї справи кожного працівника.

Ви відновлюєте людські надії, шукаючи можливості для вирішення болючих проблем літніх людей, ветеранів праці, інвалідів, внутрішньо переміщених осіб, соціально-незахищених верств населення, пропускаючи їх через своє серце допомагаєте у пошуках виходу з найскрутніших життєвих ситуацій.

Зичимо вам і вашим родинам миру, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, вдячності і шани від людей, вагомих здобутків у почесній і благородній справі.

Голова районної ради                                                                        Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                  Юрій Лобач