Відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 07.11.2023 14:26

7 листопада голова районної ради Віктор Хиць, начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники органів місцевого самоврядування взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України, що відбувся як в онлайн режимі, так і офлайн, у приміщенні Волинської обласної державної адміністрації.

Під час роботи Конгресу, учасниками були обговорені питання підтримки бізнесу в умовах воєнного стану, забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану, надання реабілітаційної допомоги військовим, стан підготовки до опалювального сезону та захист об'єктів критичної інфраструктури.

Окрему увагу було присвячено питанням оборонного характеру, зокрема взаємодії місцевих органів влади з військовими частинами.