Відбувся тренінг на тему: "Профілактика та подолання професійного та емоційного вигорання"

Дата: 10.11.2023 12:36

09 листопада 2023 року в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи #Олени_Зеленської, у приміщенні Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся тренінг на тему: «Профілактика та подолання професійного та емоційного вигорання.

Модератором заходу була запрошена практичний психолог ВО «БФ Рокада» Іванна Притка. Учасники заходу-колектив Володимир-Волинської філії мали можливість ознайомитись із причинами виникнення професійного вигорання,  його симптоматикою та ознайомились  із деякими прийомами, що дозволяють забезпечити психологічне здоров’я собі та виробити гармонію щасливого життя.

Так, учасники тренінгу опанували такими психологічними вправами, як «Метелик», «Квадрат», «Пустеля», що допомогли створити сприятливий психологічний клімат групи, наділити учасників позитивним настроєм, налаштувати на продуктивну співпрацю, відчути підбадьорювання, підвищити самооцінку.

#тияк #mentalhealht #психічнездоровя #bezbariernist