З професійним святом медіа-мовників

Дата: 16.11.2023 08:57

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку !

Вітаємо вас з нагоди професійного свята.

У наш час стрімкого розвитку інформаційних технологій ваша діяльність має особливе значення.

Обмін та поширення інформації - це неодмінний атрибут цивілізованого суспільства, стратегічно важлива сфера, яка має стати базою створення інформаційного суспільства в Україні.

Якість формування та передачі інформації залежить від праці тих, хто забезпечує роботу радіо, телебачення та зв’язку, впроваджує новітні комунікативні технології та слідкує за дотриманням їх високих стандартів.

Бажаємо всім вам і вашим родинам миру, здоров’я, щастя, злагоди, наснаги та нових професійних здобутків.

Голова районної ради                                                                                        Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                                Юрій Лобач