Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 19.11.2023 11:16

Шановні працівники сільського господарства!

Вітаємо вас із професійним святом - Днем  працівників сільського господарства!

З давніх-давен наша земля славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми.

Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Від її результату значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання нашої держави та нації, її стратегічна продовольча безпека.

Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості сільського трудівника живе наша українська батьківська нива.

Тож нехай і надалі ваша віддана праця служить на користь рідної землі.

Бажаємо успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам.

Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, а в кожному домі будуть добро та злагода!

Голова районної ради                                                                   Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                  Юрій Лобач