У грудні волиняни мають передавати показники за газ до “Нафтогаз України”

Дата: 30.11.2023 09:25

АТ «Волиньгаз» нагадує про необхідність своєчасної щомісячної подачі показань газових лічильників.

Аби уникнути розбіжностей у розрахунках за спожитий газ із постачальником згідно з Кодексом газорозподільних систем, побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на перше число знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб надавати їх. Цього місяця - з 1 по 5 грудня. У разі неотримання інформації об'єм споживання газу буде визначено, згідно з чинним законодавством.

Як зручно передати показання?

Через сервіси Газопостачальної компанії «Нафтогаз України», зазначаючи при цьому особові рахунки, що починаються на 950xxxxxx та складаються з 9 цифр!

• В особистому кабінеті my.gas.ua: необхідно вказати Особовий рахунок, прізвище власника рахунку та внести показання.
  • Через чатботи GASUA у Viber , Telegram та Messenger Facebook: перейдіть за посиланням, натисніть Розпочати, в меню оберіть Передати показання та внесіть дані.
  • SMS-повідомленням на номер 4647 у форматі XXXXXXXXX_YYYYY (де X – це 9 цифр особового рахунку ГПК “Нафтогаз України”, який поч. на 95XXXXXXX, а Y – 5 цифр показань лічильника).
  • На сайті без реєстрації за спрощеною процедурою. Необхідно: в головному меню натиснути розділ «Передача показань», ввести особовий рахунок споживача газу, який складається з 9 цифр 95XXXXXXX і перші три літери прізвища.
  • Через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за телефонами контакт-центру:

– 066-300-2-888 (Vodafone),

– 098-300-2-888 (Kyivstar),

– 093-300-2-888 (Lifecell).

Прийом дзвінків відбувається з 08:00 до 19:00 год. у будні дні та у вихідні, якщо вони припадають з 1 по 5 число.

Споживачів, які тимчасово не користуються газом, просять продублювати попередньо передані показання. Варто зауважити, що своєчасна передача показань лічильника дає змогу зафіксувати реальні обсяги спожитого газу, сформувати коректні платіжки та сплачувати лише за використаний енергоресурс.

Оплату за розподіл газу необхідно здійснювати до 20 числа щомісяця. Вчасна оплата забезпечить належну роботу газорозподільної системи, її обслуговування та ремонт, цілодобову роботу аварійно-диспетчерської служби та інших служб компанії в умовах воєнного стану.