Шановні жителі Володимирського району!

Дата: 07.12.2023 08:19

Шановні жителі Володимирського району!

Вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування!

Це - свято людей, які працюють в місцевих радах, депутатів усіх рівнів, ветеранів органів місцевого самоврядування і свято кожного представника громади, який вболіває за свою малу батьківщину і дбає про її добробут.

Самоврядування – це кращий приклад демократії, коли влада з народом, а волевиявлення людей дозволяє реалізувати місцевий потенціал та державні завдання. Саме воно надає громадам право і реальну можливість самостійно регулювати та успішно вирішувати суспільні справи, впливати на важливі рішення і покращувати якість свого життя.

Нинішній розвиток України як демократичної європейської держави немислимий без дієвого місцевого самоврядування. Сьогодні нам потрібні нові ініціативи, активна участь жителів у реалізації місцевої політики. Кожен представник громад і той, кого обрано представляти їх інтереси, відповідають за прийняті рішення та долю свого рідного краю.

Бажаємо вам здоров’я, миру, злагоди, активної громадянської позиції, впевненості в дні прийдешньому.

Спільно творімо добрі справи на благо нашого майбутнього!

Голова районної ради                                                                                   Віктор Хиць

Начальник районної військової адміністрації                                      Юрій Лобач