ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

Дата: 08.12.2023 19:50

Сьогодні, 8 грудня відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань:

- планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району;

- освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення.

На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району були присутні члени комісії: Ганна Нестеряк, Ярослав Гиць.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, в справах молоді та соціального захисту населення були присутні члени комісії: Ганна Міщук, Віра Мазур, Микола Костючко, Світлана Адамчук, Леся Мартинюк.

У роботі комісії взяли участь: голова районної ради Віктор Хиць, голова районної військової адміністрації Юрій Лобач, начальник відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Тетяна Пасось, головний спеціаліст юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції відділу з питань документообігу, правової та організаційної роботи районної ради Микола Тихий.

На обговорення присутнім було запропоновано наступний порядок денний:

1. Про стан виконання Програми  економічного та соціального розвитку Володимирського району на  період 2021-2023 років та продовження терміну дії Програми на 2024-2027 роки

2. Про ліквідацію Іваничівської та Локачинської районних рад

3. Про внесення змін до рішення Володимирської районної ради від 12.02.2021 року № 3/13 « Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Іваничівського району у комунальну власність територіальної громади Іваничівської селищної ради»

4. Про план роботи районної ради на перше півріччя 2024 року.

5. Про внесення змін до складу постійних  комісій районної ради

6. Про внесення змін до складу колегії районної ради

7. Про продовження терміну дії  Програми забезпечення діяльності Володимирської районної ради на 2024рік

8. Про встановлення дати утворення та затвердження Гімну  Володимирського району.

9. Різне

Порядок денний було доповнено ще одним питанням: про звернення депутатів Володимирської районної ради до Кабінету Міністрів України про недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну

З розгляду запропонованих питань, членами постійних комісії були прийняті відповідні рішення.